0%
Trwa ładowanie strony - prosimy o cierpliwość

Wybielanie zębów

Śnieżnobiały uśmiech, który jest oznaką zdrowia i dobrego samopoczucia. Utrzymanie zębów w nienagannym stanie jest często bardzo trudne, zwłaszcza z upływem wieku.

Ten problem można w łatwy sposób wyeliminować stosując technikę wybielania zębów. Jest to szybka i bezbolesna metoda na piękny uśmiech w każdym wieku.

Wybielanie zębów to nie tylko rozjaśnienie koloru zębów, ale także usunięcie przebarwień pojawiających się pod wpływem działania wielu różnych czynników takich jak na przykład nieodpowiednia dieta, picie kawy i przede wszystkim palenie papierosów.

Wybielanie na 1 wizycie w gabinecie.

Innowacyjny system wybielania zębów.

W naszym gabinecie oferujemy bardzo szybką i innowacyjną metodę wybielania zębów lampą BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA. Jedyna taka lampa w Kielcach, trzecia w Polsce.

Lampa BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA zapewnia wysoką skuteczność zabiegu i trwałość osiągniętego efektu. Ponadto możliwe jest wybielenie pojedynczego zęby, jak również całych łuków zębowych.

Specjalne zaprojektowanie i wyposażenie lampy BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA w odpowiednie funkcje pozwala na zastosowanie właściwej intensywności światła, co zwiększa efektywność zabiegu, a przede wszystkim jest bezpieczne dla Pacjenta. Ważny nie tylko z punktu widzenia osoby poddającej się takiej terapii, ale również i stomatologa, jest fakt, że wybielanie za pomocą lampy BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA minimalizuje szanse na wystąpienie nadwrażliwości. Wykonując zabieg wybielania przy jej użyciu, na pierwszym miejscu stawiane jest zabezpieczenie tkanek miękkich przed możliwością ich uszkodzenia podczas naświetlania. Użycie odpowiednich akcesoriów sprawia, że dziąsła nie są już narażone na podrażnienia. Na zęby nakłada się specjalny żel, a następnie naświetla się go, dzięki czemu zęby uzyskują zdrowszy, jaśniejszy wygląd.

Pacjenci po zabiegu wybielania z użyciem lampy BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA są zadowoleni z efektów i szczególnie doceniają sprawność i szybkość urządzenia. Decydując się na taką metodę wybielania, piękny, olśniewający i śnieżnobiały uśmiech uzyskuje się podczas jednej wizyty. Nie trzeba więc tracić cennego czasu i czekać długo na upragnione rezultaty.

Olśniewająco biały uśmiech, w zaledwie 30 min.

Efekt PRZED - PO