Wybielanie Zębów Kielce - Cena I Efekty

Laserowe wybielanie zębów Kielce

Śnieżnobiały uśmiech, który jest oznaką zdrowia i dobrego samopoczucia. Utrzymanie zębów w nienagannym stanie jest często bardzo trudne, zwłaszcza z upływem wieku.

Wybielanie zębów to jeden z najczęstszych zabiegów stomatologicznych w Kielcach. Wiele osób marzy o białych i zdrowych zębach, a dzięki nowoczesnym metodom wybielania, możliwe jest uzyskanie takiego efektu w krótkim czasie i bez bólu.

Ten problem można w łatwy sposób wyeliminować stosując technikę wybielania zębów. Jest to szybka i bezbolesna metoda na piękny uśmiech w każdym wieku.

Wybielanie zębów to nie tylko rozjaśnienie koloru zębów, ale także usunięcie przebarwień pojawiających się pod wpływem działania wielu różnych czynników takich jak na przykład nieodpowiednia dieta, picie kawy i przede wszystkim palenie papierosów.

W Kielcach istnieje wiele sposobów na wybielenie zębów, jednak warto wybrać taki, który jest najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy

Wybielanie na 1 wizycie w gabinecie

Najlepszy i Innowacyjny system wybielania zębów w Kielcach

Najlepszy I Innowacyjny System Wybielania Zębów W Kielcach

Wybielanie zębów to coraz popularniejsza usługa oferowana przez gabinety stomatologiczne. Wraz z postępem technologii, powstały coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze metody wybielania. Jedną z nich jest zabieg przy użyciu lampy BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA, który jest oferowany jedynie w naszym gabinecie stomatologicznym w Kielcach oraz tylko w trzech innych miejscach w Polsce.

Bezpieczne i skuteczne wybielanie zębów

Lampa BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA to urządzenie, które zapewnia nie tylko skuteczność zabiegu, ale także bezpieczeństwo pacjenta i stomatologa. Dzięki specjalnemu zaprojektowaniu i wyposażeniu w odpowiednie funkcje, możliwe jest zastosowanie właściwej intensywności światła, co zwiększa efektywność zabiegu i minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek miękkich.

Ważne jest również to, że wybielanie zębów przy użyciu lampy BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA minimalizuje szanse na wystąpienie nadwrażliwości, co jest częstym efektem ubocznym innych metod wybielania. Dzięki użyciu odpowiednich akcesoriów, dziąsła nie są już narażone na podrażnienia, a na zęby nakłada się specjalny żel, a następnie naświetla go. To sprawia, że zęby uzyskują zdrowszy i jaśniejszy wygląd.

Komfortowy i szybki zabieg

Pacjenci doceniają nie tylko skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu, ale również jego komfort i szybkość. Dzięki lampie BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA, piękny, olśniewający i śnieżnobiały uśmiech uzyskuje się już podczas jednej wizyty, co pozwala zaoszczędzić cenny czas.

W naszym gabinecie w Kielcach oferujemy zabieg przy użyciu lampy BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA, który zapewni Ci wspaniałe efekty, bezpieczeństwo i komfort. Skorzystaj z naszej usługi i przekonaj się, jakie wspaniałe efekty możesz uzyskać w zaledwie 30 minut. Zdrowy i biały uśmiech to Twoja wizytówka, dlatego warto zadbać o niego w profesjonalny sposób.

Ile kosztuje wybielanie zębów w Kielcach? - Cena wybielania

Wybielanie zębów to zabieg, który coraz częściej wybierają osoby poszukujące sposobu na poprawę swojego wyglądu. W Kielcach istnieje kilka gabinetów stomatologicznych, które oferują takie usługi, jednak ceny mogą się różnić w zależności od wybranego miejsca i metody wybielania. W naszym gabinecie

Wybielanie zębów Kielce cena usług w naszym profesjonalnym gabinecie:

MetodaIlość łukówCena
BEYOND POLUS ADVANCED21500 zł

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!  tel. 662-517-511

Efekt PRZED - PO

Wybielanie Zębów Kielce - Efekt Przed I Po

Zabieg wybielania akceleratorem BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA daje fantastyczne rezultaty wybielania u każdego pacjenta. Zabieg jest najbardziej skuteczny u pacjentów z przebarwieniami spowodowanymi spożywaniem kolorowego jedzenia i picia oraz paleniem papierosów. Zabieg jest również skuteczny dla zębów z przebarwieniami tetracyklinowymi, fluorozowymi oraz wynikających z wieku pacjenta.